נופטק מחשבים
נופטק מחשבים

המסך נשבר? המחשב נתקע?
אצלנו יש פתרון לכל בעיה!

החלפה ותיקון מסך

תיקוני צירים לניידים

תיקוני תוכנה

החלפת שקע טעינה

טיפול במערכת קירור המחשב

החלפת מקלדת

החלפה ותיקון מסך

תיקוני צירים לניידים

תיקוני תוכנה

החלפת שקע טעינה

טיפול במערכת קירור

החלפת מקלדת

איזו תקלה נופטק יכולים לפתור עבורכם?

החלפה ותיקון מסך

החלפה ותיקון מסך

אצלנו בנופטק מחשבים, מחליפים את כל סוגי המסכים של מחשבים ניידים ומתאימים במדוייק למסך המקורי של המחשב. המחשב נשאר כחדש אחרי ההחלפה כולל מסך ודבק מקוריים.

תיקוני צירים מחשב נייד

תיקוני צירים מחשב נייד

אנו בנופטק מחשבים המעבדה היחידה בישראל שמספקת שירות תיקון אמיתי לציר המחשב נייד שנשבר התיקון מתבצע על ידי שיטה יחודית אשר מחזירה את המחשב לתקינות ללא ברגים וחורים בגוף המחשב.

תיקוני תוכנה

תיקוני תוכנה

אנו בנופטק מחשבים מטפלים בכל סגי בעיות התוכנה הקיימות, פעמים רבות רבות לקוחות מתמודדים עם תקלה שנראית להם כבעיה חומרתית אך בפועל צוות המומחים שלנו מצליח לזהות כל תקלה תוכנתית.

החלפת שקע טעינה

החלפת שקע טעינה

אנו בנופטק מחשבים מבצעים תיקוני שקע טעינה לכל סוגי המחשבים הניידים, המומחיות שלנו מתבטאת ביכולתינו לבצע החלפת שקע טעינה ברמת יצרן, כך שאתם בידיים טובות.

טיפול במערכת קירור המחשב

אנו בנופטק מחשבים מבצעים טיפולי חידוש מערכות קירור מקיפות למחשב הנייד או הנייח שלכם, הטיפול כולל חידוש וניקוי המאווררים והחלפת משחה טרמית המתאימה לסוג המעבד.

החלפת מקלדת

החלפת מקלדת

אנו בנופטק מחשבים מומחים בביצוע תיקונים של כלל סוגי המקלדות למחשבים ניידים, הייחודיות שלנו היא היכולת לבצע החלפת מקלדת בצורה מושלמת כך שלא תרגישו שמשהו השתנה.

יש לכם שאלה? לא מצאתם פתרון לתקלה שלכם?

מלאו את הטופס עם הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

תהליך המסירה והתיקון למעבדה

מסירת מחשב לתיקון
אנו מקשיבים לחווית השימוש שלך עם המחשב על מנת לקבל מושג ראשוני מה עלול להיות לא תקין. עם קליטת המחשב במעבדה מוצמד תג זיהוי אישי למחשב שלך עם פרטי זיהוי למחשב ולכל האביזרים הנמסרים לתיקון
בדיקה והצעת מחיר
לאחר מכן אנו מבצעים אבחון מלא של המחשב, אנו מזהים את התקלה מה שמאפשר לנו לספק לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון הנחוץ עבורכם. מה שמייחד אותנו זה האבחון המדוייק שחוסך לכם כסף על החלפת רכיבים מיותרים
תיקון
לאחר קבלת הצעת המחיר, אנו ממשיכים בתיקון. אנו משתמשים בחלקים מקוריים ובטכניקות מוכחות כדי להבטיח שהמחשב שלך יחזור לביצועי שיא. לאחר התיקון, אנו מבצעים בדיקות מקיפות כדי לוודא שהבעיה נפתרה לחלוטין

התהליך המקצועי בשישה שלבים
במעבדה שלנו

1
קבלת המחשב
עם קבלת מחשב לתיקון, אנו מקפידים לרשום את כל נתוני הלקוח הכולל . לאחר מכן אנו מדביקים תוויות על כל הפריטים והאביזרים למעקב וזיהוי קלים.
2
שלב הבדיקה
הצוות שלנו מבצע בדיקה היקפית יסודית של כל המחשב בהתאם לתיאור התקלה שמסר הלקוח. זה עוזר לנו לזהות בעיות נוספות שאולי לא דווחו.
3
הצעת מחיר
לאחר מכן, אנו מנסחים הצעת מחיר מקיפה המפרטת את עלות התיקונים הנדרשים. הצעת מחיר זו נשלחת ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני לאישורו לפני שנמשיך בתיקונים.
4
פתרון בעיות ובדיקת ביצועים
לאחר קבלת אישור מהלקוח, הטכנאים המומחים שלנו עובדים במרץ על מנת לפתור את הבעיות שזוהו. לאחר מכן, ביצועי המחשב נבדקים בקפדנות כדי לוודא שהבעיה נפתרה לחלוטין והמערכת פועלת בצורה מיטבית.
5
הכנת המחשב למשלוח
השלב האחרון כולל הכנת המחשב למסירה. אנו מנקים את המחשב ביסודיות, כולל המסך, באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים. לאחר מכן, המחשב והאביזרים שלו נארזים בתא מיוחד כדי להבטיח שהם מוכנים עם הגעת הלקוח.
6
תיעוד והודעה
מוכנה תיקייה המכילה את כל המסמכים הקשורים להיסטוריית התיקונים, לרבות תוצאות בדיקה ומסמכים חשבונאיים לתיקון. ברגע שהכל מוכן, המערכת שלנו שולחת מייל, הודעת טקסט ואפילו מתקשרת כדי להודיע ללקוח שהוא יכול לאסוף את המחשב שלו.

אז למה לבחור דווקא בנופטק מחשבים?

במעבדתנו, אנו מתמחים בתיקון מחשבים ברמה הגבוהה ביותר. אנו בחברת נופטק שואפים לעלות על הציפיות של לקוחותינו ולספק שירות יוצא דופן בכל פעם מחדש. המטרה שלנו היא להפוך את תהליך התיקון ללא מתח ככל האפשר עבור הלקוחות שלנו. אנו גאים להציע פתרונות מלאים העונים על כל צרכי תיקון המחשב הנייד שלך.

1

אמינות ושקיפות

אנו דוגלים באמינות ושקיפות כערך עליון ולכן תמיד תקבלו אצלנו מענה מדויק מקצועי ואמיתי.

2

מהירות

אנו יודעים עד כמה המחשב הנייד שלך חשוב לך. לכן אנו שואפים לבצע תיקונים במהירות וביעילות, כדי שתוכל לחזור להשתמש במכשיר שלך בהקדם האפשרי.

3

חלקים מקוריים

אנו משתמשים רק בחלקים מקוריים בכל התיקונים שלנו. זה מבטיח שהמחשב הנייד שלך מתפקד כהלכה ומאריך את חייו השימושיים.

4

אבחון ופתרון מדויק של הבעיה

אנחנו לא רק מזהים את הבעיה של המחשב הנייד שלכם במדויק, אלא גם מספקים את הפתרון היעיל ביותר לפתרון. הניסיון והידע שלנו בתחום מאפשרים לנו לתת מענה למגוון רחב של בעיות במחשב נייד.

5

אחריות

אנו מציעים אחריות לכל התיקונים שלנו. במקרה של בעיה, אנו נפתור אותה ללא עלות נוספת.

6

מקצועיות

בנופטק תמצאו בית קשוב ומקצועי לכל פתרונות המחשוב, צוות טכנאים מיומן ומעבדה טכנית על מנת לספק מענה ללקוחותינו בכל בקשה.

רוצים להתייעץ איתנו?

האם גם אתה רוצה לדעת מה זה להיות לקוח מרוצה מתיקון מחשב?

 

תמיכה מרחוק

קיימת אצלינו מערכת לתמיכה מרחוק ללא צורך בהבאת המחשב לתיקון

 

שירות לקוחות

אצלנו בנופטק מחשבים קיים צוות מקצועי ואדיב שמחכה לתת שירות מכל הלב

 

אנחנו כאן, לכל שאלה ומענה לתקלות

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

השאירו פרטים בטופס הבא ואנו נדאג שנציג מטעמנו יחזור אליכם עם כל המידע הרלוונטי עבורכם.